• עמית צוק

אני הומו ?

עמית צוק - ברוך שעשני אישה

אני הומו ? סוטה ? לא מצליחה לישון בלילה. אני גרה אצל סבתי בחדר הקטן שלי בביתה בקריות כדי להיות קרובה לבית הספר החדש שלי.

אחרי שנה של נסיעות כל יום מעכו לבית הספר בקריית ביאליק, החליטו הוריי שעדיף שאגור עם סבתי בקרבת בית הספר.

מצאתי עצמי חיה בעיר חדשה, לבד, ללא הוריי , ללא חדרי, מיטתי, פתאום שקט כל כך במהלך היום והלילה. פתאום יש זמן למחשבות לעוף, להשתולל, להציק. והן עושות את שלהן, מקשות עלי להרדם, נזכרת בבוקר אותו היום בכיתה ח2 , רק דבר אחד העסיק אותי, רוית, מלכת הכיתה הגיעה במכנסונים וגרביונים לכיתה. כל כך רציתי להיות כמותה. איזו דרך נוספת יש לי לחוות נשיות מלבד בגדים נשיים שהרי אני פשוט תקועה בגוף שהולך ונהיה גברי מיום ליום, כל בוקר מציצים להם זיפים נוספים ושערות בגוף, כל יום התחפושת מכסה אותי עוד ועוד ומעצימה את המרחק שביני לבינה. מעצימה את התסכול שלי, סותמת את הגולל על החלום שלי לגוף נשי. לא הצלחתי להתאפק, גנבתי לסבתי גרביונים, וגרבתי אותם מתחת למכנסי הג'ינס.

אני כל כך רוצה להרגיש אישה, להסתובב בחוץ כאישה. הייתי מאושרת מהפתרון שמצאתי, מכנסי הג'ינס אמורים לאפשר לי להסתובב כאישה, ובאותו זמן להמשיך להראות כגבר. לא לקחתי בחשבון שמדובר בחודש ספטמבר ובחוץ קרוב ל 35 מעלות.

החום הכניע אותי. ניגשתי לשירותי הגברים, הסתגרתי באחד התאים והתפשטתי. הורדתי את הגרביונים וזרקתי אותם לפח והחזרתי את מכנסי הג'ינס.

יצאתי מהשירותים מאוכזבת ומיואשת. את פני מחוץ לשירותים קיבלה ילדה מכיתתי, גלית קראו לה. מעוטרת בשתי צמות קלועות, נמשים קטנטנים בפניה וחיוך כובש המדגיש גומות חן. היא לא היתה ממלכות הכיתה, אך היה לה חיוך ממגנט. היא דיברה ונדמה היה שהיא צוחקת תוך כדי שהיא מדברת. הרגשתי שאני רוצה יותר ויותר בקרבתה. היא די הזכירה לי את עצמי, מסוגרת רוב היום. מלווה בחברה אחת קרובה שלעתים הייתה כמו הצל שלה. לא מספרת דבר על חייה האישיים, על משפחתה. לא מארחת אף פעם, לא מזמינה לביתה אף אחד. כאילו מסתירה גם היא סוד גדול. אני מתקרבת אליה בכל יום שעובר, מנצלת את מעמדי בכיתה, מתחילה לדבר איתה, להצחיק אותה. יכול להיות שאני מרגישה אליה משהו ? נמשכת אליה ? מנסה לכבוש את ליבה ? איך זה מסתדר עם התחושות שלי, החלומות שלי ? אני לא הומו ? אז מה אני ? יכול להיות שמדובר בתופעה חולפת של גיל ההתבגרות? שהכל בסדר אצלי ? אני אוזרת אומץ ומזמינה אותה לצאת איתי. שלוש פעמים אנחנו קובעות ושלוש פעמים היא מבטלת או שלא מגיעה לפגישה.

אני שואלת, ואז מבינה שגלית מאוהבת בחברי הטוב ביותר.

529 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

אבא ?